Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Portfolio

Park Bagatela

Park Bagatela jest zespołem czterech budynków wielorodzinnych wraz z trzema garażami podziemnymi. Osiedle składa się z 70 mieszkań o powierzchni od 32m² do 141m² z przestronnymi ogródkami i tarasami. Projekt przewidywał także utrzymanie istniejącego terenu leśnego oraz budowę parkingów naziemnych i placu zabaw.

Lokalizacja inwestycji nad rzeką Świder w Obszarze Chronionego Krajobrazu jest jej ważnym atutem. Pozwala na korzystanie z pożądanych obecnie aspektów mieszkania poza miastem, bez konieczności opuszczania jego granic. Zaciszna i malownicza okolica Rezerwatu rzeki Świder, doskonale łączy atuty dzikiej przyrody z wygodą wynikającą z rozbudowanej infrastruktury komunikacyjnej (m.in sąsiedztwo ze stacją PKP Świder). Park Bagatela to miejsce, w którym zachowany jest balans pomiędzy kontaktem z naturą i zaletami miejskiego życia.

Park Lennona

Park Lennona będzie trzypiętrowym budynkiem mieszkalnym z lokalami usługowymi na parterze i garażem podziemnym. Projekt architektoniczny przewiduje budowę 57 funkcjonalnych mieszkań, o powierzchni od 32 do 103 m2. Każdy lokal wyposażony jest w balkon lub taras umożliwiający stworzenie własnego ogródka. Dobierając lokalizację i projektując bryłę budynku, łączymy nowoczesną architekturę z dbałością o przestrzeń publiczną, tworząc nową jakość tkanki miejskiej. Lokalizacja inwestycji przy ulicy Lennona jest jedną z jej największych zalet. Położenie w pobliżu ścisłego centrum Otwocka gwarantuje łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, ważnych miejsc użyteczności publicznej, sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. Dzięki niewielkiej odległości od zrewitalizowanego Parku Miejskiego oraz obszaru Mazowieckiego Parku Krajobrazowego usatysfakcjonowani będą również miłośnicy aktywnego wypoczynku.

Park Pułaskiego

Położenie inwestycji przy zbiegu ulic Andriollego i Pułaskiego, w niedużej odległości od centrum Otwocka i sąsiedztwie rewitalizowanego Parku Miejskiego oraz miejsc użyteczności publicznych, jest jedną z największych jej zalet. W najbliższej okolicy znajdują się zarówno sklepy, szkoły i punkty usługowe, jak i miejsca rekreacji oraz wypoczynku. Dla miłośników natury lokalizacja oferuje bliskie sąsiedztwo Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Inwestycja obejmuje budowę czteropiętrowego budynku mieszkalnego z lokalami usługowymi na parterze i garażem podziemnym. Projekt architektoniczny przewiduje 21 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 29 do 95 m2. Każdy lokal wyposażony jest w balkon lub taras. Opłaty eksploatacyjne obniżymy wytwarzając własną zieloną energię! W tym celu na dachu umieszczone zostaną panele fotowoltaiczne, które umożliwią korzystanie z energii elektrycznej przekształconej z energii słonecznej. Prąd wyprodukowany w instalacji wykorzystany zostanie do pokrycia bieżących potrzeb części wspólnych budynku.

Park Bracka

Położenie inwestycji, w Otwocku, dzielnicy Kresy, cieszącej się największą popularnością wśród osób poszukujących domów jednorodzinnych. Spośród jej atutów należy podkreślić bogatą ofertę szkolno – przedszkolną, zarówno publiczną jak i prywatną, oraz sąsiedztwo centrum Otwocka. Lokalizacja osiedla gwarantuje doskonały dostęp do miejsc użyteczności publicznej takich jak sklepy, kawiarnie czy przystanki autobusowe, zapewniając jednocześnie komfort mieszkania przy kameralnej, spokojnej ulicy, odizolowanej od zgiełku miasta. Inwestycja ma charakter zamkniętego, nowoczesnego osiedla domów jednorodzinnych, na które składają się 4 niezależne lokale. Projekt przewiduje realizację funkcjonalnego budynku o ciekawej architekturze i wysokim standardzie wykonania. Mieszkańcy kompleksu będą mogli korzystać zarówno z przestrzeni wspólnej, jak i z prywatnych działek wydzielonych do wyłącznego używania. Na inwestycje składają się 4 lokale o powierzchni mieszkalnej ok. 126 m2 oraz użytkowej ok. 146m2. Realizacja przedsięwzięcia odbywa się z uwzględnieniem obowiązków dewelopera wynikających z Ustawy o Ochronie Praw Nabywcy Lokalu Mieszkalnego lub Domu Jednorodzinnego. 

Park Sosnowa

Położenie inwestycji przy ulicy Sosnowej, jest jedną z jej największych zalet. Z jednej strony to samo centrum Otwocka, blisko ważnych miejsc użyteczności publicznej, sklepów i punktów usługowych, z drugiej zaś spokojna lokalizacja, odizolowana od zgiełku głównych ulic. Elegancki i harmonijny projekt architektoniczny sprawia, że inwestycja doskonale wpisuje się w otoczenie i zyskuje ponadczasowy charakter. Inwestycja obejmuje budowę czteropiętrowego budynku mieszkalnego z lokalami usługowymi na parterze oraz garażem. Projekt architektoniczny przewiduje 35 funkcjonalnych mieszkań, o powierzchni od 30 do 112 m2. Każdy lokal wyposażony jest w balkon lub taras. Parter budynku zagospodarowany został jako 2 lokale usługowe oraz 14 miejsc postojowych w garażu. Dodatkowe 48 miejsc postojowych powstanie w kondygnacji podziemnej oraz na działkach sąsiednich. Realizacja przedsięwzięcia została powierzona polskiemu oddziałowi firmy Strabag, który jest częścią europejskiego koncernu budowlanego, obecnego od 180 lat w branży budowlanej.